Charakteristika

Automatické dvere sa v dnešnej dobe stávajú absolútnym štandardom pri stavbe alebo rekonštrukcii obchodných domov, administratívnych budov, štátnych úradov, čerpacích staníc, ale aj maličkých butíkov a všetkých, ktorí chcú držať krok s dobou. Použitím najnovších technológií sa automatické dvere vyznačujú maximálnou spoľahlivosťou a umožňujú prispôsobiť režim a spôsob ovládania podľa požiadaviek aj toho najnáročnejšieho zákazníka. Čo sa týka mechanickej konštrukcie, hliníkové profily nám umožňujú vytvoriť rôzne tvary a použiť ľubovoľné farby, čo nájde svoje uplatnenie ako pri nových supermoderných stavbách, tak aj pri rekonštrukcii starých budov.

Prevedenie
Nelineárne oblúkové dvere

Okrem základnej funkcie, upútava tento typ dverí aj svojím elegantným vzhľadom. Základnou charakteristikou zostavy ako je táto, je oblúkový pôdorys. Mechanizmus je zložitý, hliníkové profily a sklenené výplne sú ohýbané.

 

Krídlové otočné dvere

Automatické krídlové dvere majú bezpečné zatváranie a ľahko sa inštalujú. Zvyšujú pohodlie a poskytujú bezbariérový vstup. Pomocou pohonu automatických dverí sa s ľahkosťou dodatočne zautomatizujú aj už existujúce dvere.

Turniketové a karuselové dvere

Základnou výhodou turniketových dverí na rozdiel od ostatných typov je ich schopnosť zabrániť prievanu. Otvor je totiž aj za pohybu stále uzavretý. Častým a opodstatneným použitím je vstup do hotela či vestibulu väčšej budovy, autobusových či železničných staníc, ale aj nákupných centier.

 

Lineárne posuvné dvere

Lineárne dvere sú vhodné na použitie v každom mieste, kde sa nachádza dostatočný bočný priestor. Ich konštrukcia je zhotovená z hliníkových profilov. Výplne dverných krídel môžu mať bezpečnostné sklo, izolačné dvojsklo alebo kalené sklo. Elegantnejším prevedením môžu byť tiež bezrámové automatické posuvné dvere.

 

Z realizácií vyberáme

Cenová ponuka
FAQ
2010-2014. ABRA automatické brány, s.r.o. Všetky práva vyhradené.