Prášková lakovňa
Charakteristika

Kvalitná garážová brána sa dnes stáva bežným štandardom v modernom stavebníctve. Hlavnou výhodou garážových brán je bezpečnosť. Vchod do garáže je uzavretý a chráni pred vniknutím nepovolaných osôb. Automatická garážová brána ponúka maximálny komfort ovládania priamo z auta. V neposlednom rade je dôležitý dizajn. Vďaka moderným technológiám a materiálom sme schopný vytvoriť dizajn podľa predstáv a fantázie zákazníka.

 

Prevedenie
Sekčné

Sekčné brány vďaka svojím tepelno-izolačným a mechanickým vlastnostiam sa stali v súčasnosti najpoužívanejším typom garážových brán.

Hlavné výhody:

-Dobré tepelno-izolačné vlastnosti

-Minimálne nároky na údržbu

-Estetický vzhľad


Prevedenia:

  • Izolačný PUR panel 40mm

-Exkluzívne prevedenie z dreva

-Rôzne vzory

-Ľubovoľné farby podľa RAL

-Možnosť vložiť okienka alebo dvere

Výklopné

Výklopné brány predstavujú najjednoduchšie a najlacnejšie riešenie určené tam, kde sa nepožaduje izolácia (hromadné garáže, podzemné parkoviská,samostatne stojace garáže, ...)

Krídlové otočné brány

Jedným z riešení sú aj otočné brány a to tam kde vo vnútri garáže nie je dostatok miesta pre koľajnice sekčných alebo výklopných brán. Tiež je takto možne zautomatizovať už existujúce krídlové garážové brány.

Rolovacia

Rolovacie brány sa skladajú z hliníkových lamiel s výplňou z polyuretánovej peny, ktoré tvoria pancier navíjaný do boxu. Jednou z najväčších predností je určite úspora miesta pod stropom garáže, ktoré tak môžeme využiť na iné účely, napr. zavesenie bicyklov, uskladnenie lyží, či jednoducho uskladnenie bežnných predmetov.

Z realizácií vyberáme

Cenová ponuka
FAQ
2010-2014. ABRA automatické brány, s.r.o. Všetky práva vyhradené.